اجاره جرثقیل و انواع جرثقیل (۱)

موسسه اجاره جرثقیل یوسفی مفتخر است شما را در انتخاب انواع جرثقیل بصورت اجاره یا خرید کمک کند تا با کمترین هزینه مستقیم به هدف خود رسیده تا مشتریان خود را آگاه سازد.

لازم به ذکر است این موسسه (اجاره جرثقیل یوسفی) عمده فعالیت خود را در زمینه اجاره جرثقیل های موبایل یا همان کامیونی یا خودرویی بصورت اجاره یا فروش ایفا میکند.

اجاره جرثقیل موبایل از تناژ ۳ تن الی ۳۶۰ تن میباشد.

معرفی انواع جرثقیل

بالا بر ها انواع مختلفی دارند که هر کدام بسته به نوع و کاربردشان در عملیات های مختص به خود بکار گرفته میشود.

بطور کلی می توان یک دسته بندی کلی ارایه کرد:

۱٫ ثابت

۲٫ متحرک

جرثقیل ثابت:فضای حرکت آنها محدود می باشد ، از این دسته می توان به جرثقیل های برجی و سقفی  اشاره نمود.

۱-۱٫ جرثفیل برجی یا تاور کرین : این نوع بالا بر ها به هر دو  صورت خرید و اجاره در دسترس هستند که برای اجاره بصورت سالیانه واگذار خواهد شد چرا که هزینه نصب آن بسیار زیاد میباشد.

این نوع جرثقیل به شکل ترازو ساخته میشود که به آن فلاش گفته میشود. در مواقعی بر روی زمین نصب میشوند، بهترین ترکیب از نظر ارتفاع و ظرفیت بلند کردن اجسام حاصل میشود.

بیشترین کاربرد این نوع بالابر برای ساختن ساختمان های بلند است . هرقدر ارتفاع مودر استفاده بالا تر باشد بوسیله مهارهایی تاور به ساختمان محکم میشود.

۱-۲٫ جرثقیل سقفی: برای جابجایی قطعات و لوازم در سالن ها و مکان های دارای سقف استفاده می شود. این نوع در کارخانه ساخته شده و توسط جرثقیل های کفی یا موبایل و تریلر به محل منتقل شده ، نصب میشوند وقابلیت انتقال به مکان دیگر را ندارند و تنها در محدوده کارگاه و در روی ریل های تعبیه شده قادر به جابجایی میباشد.

خصوصیات این نوع از بالا بر ها به ترتیب زیر میباشد.

  • حتما بایستی خریداری شوند
  • هزینه نگهداری بسیار پایین
  • بدلیل نصب سنسور برای قطع و وصل کار جرثقیل در هزینه ها صرفه جویی میشود
  • بهترین گزینه در کارگاهها و فضا های سر پوشیده
  • نیاز به آموزش بلند مدت به اپراتور ندارد و کار با آن بسیار ساده است